.

.

Без граници женски FAU кожен јадро мини ранец

Без граници женски FAU кожен јадро мини ранец

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Модна торба совршено се вклопува за најважните работи; Овој основен мини ранец од без граници нуди симпатична носач со вибрации во уличен стил. Истакнати во низа забавни отпечатоци за да одговараат на вашиот стил на одење! Мерења : 7 "W x 9" H x 3 "d. Прилагодливи ленти за рамо. Затворање на поштенски околу. за жени од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата