.

.

Ziva Paperwhites нарцис сијалици

Ziva Paperwhites нарцис сијалици

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете деликатен аранжман во вашиот дом со овие сијалици на Ziva Paperwhites Narcissus 25. Овие тендерски хартии се добро прилагодени за домови и канцеларии во текот на зимската сезона. Сијалиците цветаат само две или три недели од садење лежиште со чисто бели, цвеќиња со миризба, кои ќе го привлечат вниманието на гостите. Тие бараат целосно сонце и растат помеѓу 16 "и високи 20", така што тие се идеални централни делови за вашата трпезариска маса, биро или прозорец. 6-инчниот пластеник е третиран за да можете да засадите цвеќиња во затворено и да уживате во нивниот сладок мирис оваа зима. Сите нарачки за растенија се одгледуваат, испорачуваат и се спакуваат во дневната расадник и вклучуваат упатства за растење. Дајте го овој аранжман како подарок што ќе цвета во прекрасна букет од 25 свежи убавици. Сијалиците на Ziva Paperwhites Narcissus 25 ќе додадат допир на час на свадби и други елегантни настани. Покажете го тој посебен некој како се чувствувате или изразувате благодарност со изненадување на овие суровини шоу -шоу. Ziva Paperwhites Narcissus 25 светилки : чисти бели, цвеќиња со миризба. Третирани за да можете да ги засадите во затворен простор во 6 "засадувач и да уживате во нивниот сладок мирис. 16" -20 "Висок. Змени 9-11, сите нарачки за расадник бренд и се одгледуваат тука. Сите нарачки се испорачуваат со материјал за пакување со брендирање на расадник , и дневни инструкции за растење на авторски права за расадници. Сијалиците за хартија прават прекрасни центри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата