.

.

Миленичиња Прв МЛБ Сиетл Маринерс Пет Jerseyерси

Миленичиња Прв МЛБ Сиетл Маринерс Пет Jerseyерси

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Миленичиња први MLB MET MESHERS Jerseys Вашето милениче ќе стане обожавател #1 со овој официјално лиценциран дрес на МЛБ ПЕТ. Телото на поли-комонот создава прилагодено вклопување, истовремено обезбедува крајна удобност. Предните карактеристики V-вратот со копчето надолу по затворање на велкро. Подгответе се за некој бејзбол со дрес што вклучува печатено име на тимот, лого и броеви. Карактеристики : Висококвалитетен материјал : Лесен со чувство за дишење за засилена удобност и мобилност. Официјално лиценциран : во кој се прикажани ткаени MLB JOCK TAG, име на тимот за печатење на екранот, лого и броеви Совршен дрес на кучиња за хостирање на забава, гледање на играта или како подарок. Машинско миење на ладно/деликатно, суво на линија, не и пеглајте го задниот дел од дрес на кучињата има ткаена MLB џокер ознака, со област за персонализација. Удри хомерун со овој автентичен дрес за миленичиња, така што целото семејство е подготвено за ден на играта! Големини Овој дрес за бејзбол е достапен во 6 големини : X-Smalls Mall Mediumargex-Largexx-Large Teames : Овие кошули за миленичиња миленичиња се достапни во повеќето екипи на МЛБ : Хјустон Астрос, Оукланд Атлетика, Атланта Бравес , Лос Анџелес Ангели, Лос Анџелес Доџерс, Мајами Марлинс, Yorkујорк Метс, Сиетл Маринерс, Вашингтон Националци, Балтимор Ориолес, Сан Диего Падрес, Филаделфија Филис, Питсбург Пирати, Тексас Ренџерс, Тампа Беј Рејс, Синсинатни Редс, Колорадо Роки, КАНСАС ГРА Ројалс, Бостон Ред Сокс, Сан Франциско гиганти, Сент Луис кардинали, Детроит Тигерс, Минесота Близнаци, Чикаго Вајт Сокс, Yorkујорк Јанки. Изберете го вашиот тим и точна големина и додајте ја во кошничката сега! Првата компанија за миленичиња се етаблира како најголема компанија за производство на миленичиња со лиценца за миленичиња во земјата. PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценцирани производи за миленичиња; Од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Карактеристики : Висококвалитетен материјал : Лесен со чувство за дишење за засилена удобност и мобилност . Официјално лиценциран : Во кој има ткаени MLB JOCK TAG, име на тимот за печатење на екранот, лого и броеви. Совршен дрес на кучиња за хостирање на забава, гледање на играта или како подарок . Машинско миење на ладно/деликатно, линија суво, не пеглајте. На задниот дел од дрес на кучиња има ткаена MLB Jock Tag, со област за персонализација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата