.

.

Килим со акцент на природен и сина дијамант јута, 2 '5'

Килим со акцент на природен и сина дијамант јута, 2 '5'

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете текстура и стил во вашиот дом со колекцијата accentесика Симпсон Јута Акцент. Денимскиот и рачен копачки килим Дакота Јута комбинира едноставност и софистициран боемски стил кој лесно може да се меша со постојниот декор во вашиот дом. Достапно е во најразлични опции за големина совршени за покачување на вашата спална соба, дневна соба, соба за студентски дом или расадник. Поради неговиот низок куп, можете да ја користите Jесика Симпсон јута како неутрална основа сама по себе или слоевит со друг килим. При чистење на овој килим, препорачуваме празнење и чистење на самото место со влажна партал. Се препорачува употреба на подлога за килим (продадена сепарател). Рачно изработено и увезено од Индија. Колекцијата за килими на essесика Симпсон - Донесете текстура и стил во вашиот дом со колекцијата essесика Симпсон Јута Акцент на килим . Модерен домашен декор - Манатоба Дијамант и рачен тексас Ченди комбинира едноставност и софистициран боемски стил што може лесно да се меша со постојниот украс во вашиот дом . Повеќе големини и стилови - Нашите килими на Jесика Симпон се достапни во најразлични опции, бои и текстури. Преработете ја вашата куќа со нов килим за акцент за вашата кујна, дневна соба, спална соба или бања . Краток куп - Поради неговиот низок куп, можете да го користите Jесика Симпсон Јута како неутрална основа сама по себе или слоевит со друг килим . Грижете се Инструкции - При чистење на овој килим со природни влакна, препорачуваме да се испразни и да се чисти самото место со влажна партал. Се препорачува употреба на рампа за килим (продадено одделно) . Рачно изработено и увезено од Индија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата