.

.

Виктор 02-10554- Одговара Изберете: 2000- Chevrolet Impala, 1997- Buick Lesabre

Виктор 02-10554- Одговара Изберете: 2000- Chevrolet Impala, 1997- Buick Lesabre

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали сте професионален техничар или квалификуван направете го тоа, потребен ви е лесен пристап до квалитетот на Виктор Рајнц на секое ниво на моторот сите во една кутија и без изненадувања. Заштитно пакување, информативни етикети и најсовремени електронски каталогизација, осигурете се дека ќе ги добиете прецизно дихтунзите и заптивките потребни за успешна, долготрајна поправка. Виктор 02-10554-01 одговара на Изберете : 2000-2005 Chevrolet Impala 1997-2005 Buick Lesabre 2005 Buick Allure 1997-2005 Pontiac Grand Prix 1998-2005 Chevrolet Monte Carlo 1997-2005 Buick Park Avenue 1998-1999 Chevrolet Lumina 1997-2004 Buick Buick 1997-2005 Pontiac Bonneville 1997-1999 Olds Mobile 88 1998-1999 Olds Mobile Intrigue 1997 Buick Riviera 1997-1998 Olds Mobile Regence 1997-1999 Olds Mobile LSS и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит Вотџ за проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата