.

.

Време на одмор мини Божиќно порибување, радост

Време на одмор мини Божиќно порибување, радост

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Закачете го ова празнично време мини Божиќно порибување од оџакот со внимание овој декември. Ова симпатично карирано порибување има рустикален лак и чита, "радост. " Има толку многу одлични начини на кои можете да го користите ова мало порибување. Користете го за украсување на вашата елка, закачете ја во близина на вашата работна маса во канцеларијата или користете го како празничен држач за картички за подароци. Приложената јамка го олеснува закачувањето каде било во вашиот дом. Прелистајте ги сите украси и идеи за подароци од време на одмор, така што вашиот Божиќ ќе биде весел и светла. Додадете дополнителен допир на расположи со мини Божиќно порибување. Време на одмор мини Божиќно порибување, радост : симпатична карирана Божиќна порибување. Гласи : „Радост“. Рустикален лак. Користете за украсување на вашата елка. Користете како држач за картички за подароци. Прелистајте ги сите весели украси и идеи за подароци од време на одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата