.

.

Оган n широкопојасниот дупка, од 3

Оган n широкопојасниот дупка, од 3

DEN 1599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа широка глава е дизајниран да исече дупка од еден инчи, иако коса, кожа, месо и коска. Се одликува со сечило во ринг-стил што создава голем канал за рани за побрзи убиства. Оган n Бродхед на дупката, пакет од 3 : од доверливото име на оган n дупката. Исечи 1 "дупка во играта. Сечило во стилот на прстен. Голем канал за рани за брзи убиства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата