.

.

Scrubstar Ноќта на вештерките лази го вистински женски исмејувачки завиткувачки отпечаток на врвот

Scrubstar Ноќта на вештерките лази го вистински женски исмејувачки завиткувачки отпечаток на врвот

DEN 303.36

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот Ноќта на вештерките "Дух " во овој портокалово приземје за печатење со забавни духови, црни мачки и џек-о-фенери. Лилјаците, мрежните мрежи и бонбоните пченка се прошарани низ целиот свет. Пораки со светлина како што се "Spook-tookular " и "Creep It Real " Заокружете го шармантниот мотив за печатење на Ноќта на вештерките. Сметката за завиткување на врвот се карактеризира со кратки ракави и две пространи предни џебови на лепенка во 94% полиестер/6% мешавина од спандекс за мазно чувство и многу истегнување. Странични отвори за маневрирање и полесно вклопување. Забивање на кратки ракави. 2 пространи предни џебови. Странични отвори за полесно вклопување и рачна употреба. мазен допир со стрии. 94% полиестер и 6% спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата