.

.

Рефлексивна кригла, држава Фресно

Рефлексивна кригла, држава Фресно

DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја гордоста на вашиот тим со оваа кригла на државните булдоги на Фресно. Се одликува со уникатен дизајн, истакнат со рефлексивна позадина на логото на тимот. Направено од керамика, оваа кригла со пијалоци има мазна заоблена рачка за лесно кревање. Достапно е во други тимски бои и дизајни (продадени одделно), што го прави забавен подарок за обожавател. NCAA рефлексивна кригла, држава Фресно : капацитет од 11 мл. Класична керамичка кригла. Внатрешна боја. Нагласено со рефлексивна позадина на логото на вашиот омилен тим. Се одликува со дизајн на предната и булдогите од страната. Мазна рачка за лесно кревање. Идеално за употреба за чај, кафе и други топли пијалоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата