.

.

Американски туристер Дуралит Хардсајд

Американски туристер Дуралит Хардсајд

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дуралит 360- Името го кажува сето тоа! Оваа лесна торба со хардс е супер издржлива што ја прави совршена за патникот во движење. Конструиран со највисок квалитет на полипропилен инјектирана пластика, Duralite 360 ​​комбинира подигната текстурирана површина со вдлабнати акценти на сјај, одржувајќи го вашиот случај да изгледа понови, подолго. Американски туристер Дуралит 360 Хардсајд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата