.

.

Персонализирана картичка за венчавки со цветни граници RSVP

Персонализирана картичка за венчавки со цветни граници RSVP

DEN 15.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено парче акцент на вашата персонализирана покана за венчавки, овие направени да нарачаат персонализирани картички за одговор можат да бидат прилагодени за да кажат точно што сакате. Секоја двострана картичка со рамен одговор мери 5,5 "x 4.25 " и вклучува плик за испраќање по пошта. Персонализирани мерки за картички за одговор 5,5 ”x 4.25”. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Високо квалитетен обложен картон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата