.

.

Багли Балса Б2, 2,25

Багли Балса Б2, 2,25

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Bagley Balsa B2 е ултра-куарен и е дизајниран да изврши рација од дрва и да влече бас за рамо од нивните дупки. Тоа е супер лесна и моќна сила да се соочи со водата. Балса риболов мамка, црвена ракчиња, е во должина од 2,25 "и има дизајн на квадратни усни што маневрира стратешки. Спојте го со други мами, лажици, свирки и материјали за риболов од Багли (секој продаден одделно) за да го насочите вашиот плен со прецизност со прецизност со прецизност со прецизност со прецизност . Багли Балса Б2, 2,25 ", Црвена рак : Багли мамка, 2,25", е направена да го имитира изгледот и движењето на средното фураж што е поголем бас -плен. Рамнотежа на рамнотежа до малку повисок тест и поцврста прачка за посилен пад низ потешка покривка; Вратете и паузирајте за да дозволите да го намамите повторно да се мачкате. Должина : 2.5 ". Тежина : 7/16 мл. Длабочина : 0-3 '. Примарна боја : Фото-реална, живописна црвена боја. Изгледа и се движи како вистинска рак. Чувајте го безбедно во кутија за справи со други мами (не е вклучено). Погоден за сезонски рибари и ентузијасти на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата