.

.

Pinecroft Нови визии ледени стаклени штала врата ја опфаќа отворањето на големината 30 Широк 80 Високо декоративно замрзнато стакло

Pinecroft Нови визии ледени стаклени штала врата ја опфаќа отворањето на големината 30 Широк 80 Високо декоративно замрзнато

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа непроaирна врата од стаклена штала нуди приватност, додека сè уште дозволува да се филтрира светлината. Совршено за семејната соба, бања, канцеларија или бар. Нови визии врата од ледено стакло : Подготвени за инсталирање. Непроaирна стаклена врата со четкана никел финиш и хардвер. Комплетот доаѓа со врата, песна, монтирање хардвер и рачка. 3/8 "дебело стакло. Достапно во 30", 32 ", или 36" ширина за висина од 80 "достапна во 36" x96 ". Должината на патеката е 78-7/8".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата