.

.

Маручан Инстант ручек вар чили вкус w ракчиња инстант ручек, 2. мл

Маручан Инстант ручек вар чили вкус w ракчиња инстант ручек, 2. мл

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Маручан Инстант ручек вар чили вкус со ракчиња, 2,25 мл секоја од нив. Делумно произведени со генетски инженеринг. Подготвено за готвење и подготвени за 3 минути. Може да се ужива како топла закуска или вкусен оброк во секое време. Рамен тестенини, вкус на вар чили со ракчиња, со зеленчук. Hotешка и зачинета. Подготвено за готвење и подготвени за 3 минути . 0 грама транс маснотии . брза и вкусна како топла закуска или вкусен оброк-во секое време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата