.

.

Индустриски студенти што висат саксија на растенија минимални жолти сончеви линии Графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметнос

Индустриски студенти што висат саксија на растенија минимални жолти сончеви линии Графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : растение; графика; лисја; виси фабрика. Дизајн од essес Баскин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата