.

.

Главна корпа за ракување со дрво за складирање на коцка, сет од 2

Главна корпа за ракување со дрво за складирање на коцка, сет од 2

DEN 388.64

Количината на стоката
Това е достапна

Главната корпа за ракување со дрво за складирање на коцка додава софистициран стил каде и да е поставен. Овој 2-пакет корпи е направен за да се вклопи во популарни единици за полици за складирање на коцки и е изработена од цврста челична жица со сатенска никел финиш. Две рачки од бор од дрво го прават фаќањето и транспортот на овие корпи полесно и поудобно додека отворениот дизајн го прави моментално идентификувањето на содржината. Гнездење едни во други кога не се во употреба, главната корпа за ракување со дрво за складирање на коцка се наоѓаат стапала за да се заштитат површините од гребнатини и дупки и можат да сместат различни додатоци, облека, книги и многу повеќе. Лесен за грижа за; Едноставно избришете ја секоја корпа по потреба со не-абразивна крпа и благ чистач. Главна корпа за ракување со дрво за складирање на коцки, сет од 2 главни мрежни рачки за коцки за коцка. Дизајнирано да се вклопи во складирање на коцка. Рачките од бор од дрво го олеснуваат влечењето на канти од полиците и надвор од коцки. Подложните нозе ги штитат коцките и полиците од гребнатини и дупки. Отворените страни го олеснуваат да се види кои предмети се во корпа за брзо пронаоѓање. Крпи гнездо за рационализирано складирање. Завршувањето на сатенскиот никел и деталите за дрво додаваат елеганција и стил во собата. Цврста челична жица и извалкана конструкција на дрво. Мерки 10,5 "L x 10.5" W x 10.88 "H; тежи 3,65 фунти . Лесно се грижи за : едноставно избришете ја секоја корпа по потреба со не-абразивна крпа и благ чистач. Боја : бел. Материјали : лим, челик Тркалезна жица, пена, бор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата