.

.

Ткаена Жичана Метална Корпа На Вистинска Основа Од Дрво Од Манго

Ткаена Жичана Метална Корпа На Вистинска Основа Од Дрво Од Манго

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Можностите за украсување се бесконечни со оваа волшебно елегантна метална корпа. Вешто изградено од ткаена жица и седи на цврста основа од вистинско дрво од манго, ова привлечно и функционално парче би било идеално за прикажување на вештачко овошје или цветни аранжмани, додавајќи го тој дополнителен посебен допир на речиси секоја декоративна тема. Наменета само за внатрешна употреба, оваа шармантна корпа прави совршен подарок за затоплување на куќата или за подобрување на амбиентот на вашиот дом. Ве молиме запомнете : оваа ставка е само за декор и не се користи со храна за јадење. Метална корпа на база; Фино изработената корпа е сложено ткаена од метална жичана мрежа; Корпата се наоѓа на врвот на цврста основа изградена од вистинско дрво од манго; Идеален како подарок за затоплување на куќата или за украсување на вашиот дом, што одговара на речиси секоја декоративна тема; само за декор и не се користи со храна за јадење; само за внатрешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата