.

.

Brinените на Brinley Co. Co.

Brinените на Brinley Co. Co.

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Влезете во зачудувачки дизајн со Bootie iesha од Brinley Co. Оваа сензационална бута има многу елегантен зашилен пети со потпевлива пета за маче. Внатрешниот патент создава лесен влез, а има и пет убави дизајни за избор. Висина на пета : 2 1/4-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата