.

.

И шорцеви за кошарка за мажи во Дјук, до 2xl

И шорцеви за кошарка за мажи во Дјук, до 2xl

DEN 519.84

Количината на стоката
Това е достапна

Излезете во удобност со овие и 1 машки кошаркарски шорцеви. Овие шорцеви за кошарка со силна тежина од мрежни мрежи имаат странични панели со мат-текстурирани. Овие и1 шорцеви се дизајнирани со еластичен половината на преклопување и прилагодливо влечење за додадена удобност. Тие исто така имаат дарежливи џебови на странични панели за складирање, 12 "Inseam за опсег на движење и автентична кошарка за перформанси, за забава на теренот. Овие и1 шорцеви се нудат во најразлични бои и големини за пожелно вклопување. 100% Полиестерска ткаенина. Истегнување и влечење на половината на половината. 12 "Inseam. Лого на странична панел и лево полите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата