.

.

Кеуриг К-Мини Апарат За Кафе Со Една Порција, Студио Греј

Кеуриг К-Мини Апарат За Кафе Со Една Порција, Студио Греј

DEN 1904.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кеуриг к-мини апарат за кафе со еден сервис Во Студио Греј има елегантен дизајн со мат финиш, а со ширина помала од 5 инчи е совршена големина за секој простор или пригода. К-Мини пиварницата е без напор едноставна за употреба, само додадете свежа вода во резервоарот, поп во вашата омилена мешунка Од К-Чаша, притиснете го копчето за пијалак и уживајте во свежо сварено, вкусно кафе за неколку минути. Изберете од стотици вкусни сорти на мешунки К-Чаши за да уживате во 6-12оз од вашето омилено кафе, чај, какао и ледени пијалоци. Со еден резервоар за чаши и складирање на кабел, производителот на кафе К-мини е пренослив пиварница што го прави секаде совршено за одлично кафе. К-мини кафемат е достапен во различни бои на мат-финиш. Врз основа на повратните информации од потрошувачите, ја ажуриравме Пиварницата К-мини. Отстранети се прегледите на клиентите кои се однесуваат на претходната верзија на пиварницата. СЕ ВКЛОПУВА НАСЕКАДЕ : широк Помалку од 5 инчи, совршен за мали простори. ВАШАТА СОВРШЕНА КОЛИЧИНА : Пијте која било големина на чаша помеѓу 6-12оз со мешунки Од Кеуриг К-Чаша. ЕДНА ЧАША РЕЗЕРВОАР : само додадете свежа вода за секоја пијалак. БРЗО И СВЕЖО СВАРЕНО : Кафе направено за неколку минути. СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛ : за лесен транспорт и уредни работни површини. ПРИЈАТЕЛСКА КРИГЛА ЗА ПАТУВАЊЕ : Отстранлив сад за капе располага со чаши за патување високи до 7,0 инчи и држи целосна случајна пијалак за лесно чистење. ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН : функцијата За Автоматско исклучување го исклучува вашиот апарат за кафе 90 секунди по последната пијалак, помагајќи да заштедите енергија. КОМПАТИБИЛЕН СО УНИВЕРЗАЛНИОТ ФИЛТЕР ЗА КАФЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Сварете сопствено мелено кафе (продадено одделно). ВКЛУЧЕНО во КУТИЈАТА : Кеуриг к-мини апарат за кафе со една порција. МАТ ФИНИШ : Елегантната едноставност одговара на модерниот стил к-мини кафемат е достапен во различни бои на мат-финиш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата