.

.

Оригиналниот карамел со карамел пуканки со сол и пазул, Оз

Оригиналниот карамел со карамел пуканки со сол и пазул, Оз

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оригиналниот Popcorn Sail сол на Werther има рачно изработен вкус. Направено е со вистински путер и свеж крем за да се воодушеват пупките за вкус. Овој пуканки со пуканки на Вертер ви носи вистинска количина на солени и слатки. Оригиналниот пуканки со сол сол сол, 6 мл (170гр) : Вистински путер, свежо кремаво -крем -изработен Карамел Шоппе сол, Прецне и Карамелсвејт и солени карамел, карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, Карамел, доаѓа во 6 Торба со мл (170г).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата