.

.

Софија заплашува од софија Вергара, високиот половината на половината на бутот

Софија заплашува од софија Вергара, високиот половината на половината на бутот

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Беспрекорен Shaper Shaper Shaper има анти-лизгање во отворите на силиконските половини и отворите на нозете. Предниот дел се врзуваше во панелот за плетење во контрола на стомакот, измазнување на грбот со плетење во кревање на контура и центар за грб за форма. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Измазнување на бутот. Плетете во контрола на стомакот. Беспрекорен. Анти-лизгање на отвори со високи половини и нозе. Центар назад руширање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата