.

.

Метеоролошка гарда на милестар КАКО Спорт 205 55Р 94ХХ ХЛ Како Гума За Изведба

Метеоролошка гарда на милестар КАКО Спорт 205 55Р 94ХХ ХЛ Како Гума За Изведба

DEN 5966.88

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Milestar Weatherguard AS710 sportfearts И Бенефиции Засилена контрола на целата сезона влечење ефикасни перформанси високи нивоа на удобност при возење преглед На Метеоролошката СТРАЖА Milestar AS710 Sport е гума за сите сезони произведена за патнички возила и Теренци. Овој режим(повеќе..) Големина : 205 55Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата