.

.

Бандит Серија Риболов Наведуваш Тврд Мамка Мамка Бебе Бас во оз

Бандит Серија Риболов Наведуваш Тврд Мамка Мамка Бебе Бас во оз

DEN 208.64

Количината на стоката
Това е достапна

Бандит Серија 300 риболовните мамки се дизајнирани да одат длабоко, каде што големите риби одат да се хранат. Серијата 300 нурка до 12 стапки, а екстра долгата сметка копа во дното како мамка што се храни со планктони или алги и предизвикува мамката да стрела непредвидливо, што предизвикува удари. Изградени од бутиратска пластика и опремени со оловни штракаат, Разбојничките мамки прават досаден звук на штракање што ги издвојува од повеќето други мамки, убедувајќи ги дури и рибите под силен притисок да гризат. Популарна како кастинг мамка за голема уста, мала уста и забележан бас и мамка за тролање за крапи, серијата 300 мамка е идеална големина за да одговара на мамката на која клучот за бас и глупости е во текот на целата година. Бандитската Серија 300 доаѓа во широк спектар на бои за да одговара на сезоната, условите на водата и времето, без разлика кога и каде ловите риба. Бандит Серија 300 Мамка 2 " Бебе Бас 3/8 мл. Работи длабоко 8-12 стапки. Одлично за фрлање паралелно со стрмни карпести брегови. Обликувана усна што помага мамката да работи вистина. Може да достигне длабока риба, но сепак претставува мал профил на мамка. Уникатни Шеми За бандитска боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата