.

.

Преклопен Водоотпорен Голем Капацитет Пренослива Патна Торба Торба За Рамо Торба за Количка р1

Преклопен Водоотпорен Голем Капацитет Пренослива Патна Торба Торба За Рамо Торба за Количка р1

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Преклопен Водоотпорен Голем Капацитет Пренослива Патна Торба Торба За Рамо Торба За Количка Водоотпорна Пренослива Торба За Патување Со Голем Капацитет Торба За Количка торба торбата е совршена во изработката. Елегантниот дизајн може да го покаже вашиот прекрасен темперамент. Повеќе хуманизиран дизајн за вас. Многу е погоден За свадбена забава, топка, секојдневно секојдневно носење, патување, канцелариска пригода. Одличен подарок за вашиот пријател, вашето семејство или за себе. Опис : Пол : Неутрален Материјал : најлон стил тип : Чанта Затворен начин : Патент Стил : Мода, тренд, колеџ Шема дизајн : писмо применливи сцени : слободно време, банкет, спорт, патување, Бизнис Големина : 40см(Л)x13cm(W)x30cm(H)/15.74(L)x5.11(W)x11.81(H)"должина на ременот За Рамо : Прилагодлива : 20см/7.87" Содржина На Пакетот : 1пц Торба има малку Мирис од Новата торба нормално, ќе Се распрсне . Забелешка : 1.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Состојките се безбедни и немаат иритирачки мирис. Овој производ е најдобриот избор од ваков вид. Ефектот е очигледен. Нашите производи поминаа безбедносен мониторинг. Лесен за употреба и чување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата