.

.

Пирамида Средна Вазна Сребро

Пирамида Средна Вазна Сребро

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Меко зелена боја ја покрива површината на оваа прекрасна вазна со уникатен врв во форма на пирамида. Совршено несовршено со лесно вознемирувачко доаѓање низ глазурата. Спарете го со соодветната помала пирамидална вазна за удар или прикажете ја самостојно како силна фокусна точка. Пирамида Средна Вазна Сребро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата