.

.

Супериорен Извезени Проегирна Завеса Во собата на 2, 26 84

Супериорен Извезени Проегирна Завеса Во собата на 2, 26 84

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантно освежете го изгледот на вашите прозорци Со Декоративната Четворка Извезени Проегирни Завеси Од Супериорни. Изработено од 100% Полиестер со џебови од прачки или заглавие од нерѓосувачки шипки (во зависност од големината), ова дуо на панелот е издржливо и модерно во дизајнот. Нашите проѕирни завеси обезбедуваат приватност додека сепак му дозволуваат на сонцето да ѕирне во вашиот простор, давајќи му на вашиот дом пријатно чувство. Овие панели за завеси имаат сложен дизајн на четириаголник кој без напор ќе го нагласи вашиот постоечки домашен декор. Тип на производ : Завеси Материјал : 100% Полиестерстил : Традиционален, Класичен, Формален Бои : Беж, Светло Сина, Темносина, ' рѓа инструкции : полиестерските завеси лесно се перат во машина. Тие се бледнеат, брчки и отпорни на смалување. Измијте Ладно, Нежен циклус, исушете го ниско, не избелувајте, топло железо кога е потребно вклучени : Два (2) Панели Шема : Четириаголник, Геометриски Димензии : 26" х 63" : 26 инчи широк х 63 инчи долг . 26" х 84" : 26 инчи широк х 84 инчи долг . 42" х 108" : 42 инчи широк х 108 инчи долг . 42 "х 63" : 42 инчи широк х 63 инчи долг . 42 "х 84" : 42 инчи широк х 84 инчи долг . 42 "х 96" : 42 инчи широк х 96 инчи долг . 52" х 63" : 52 инчи широк х 63 инчи долг . 52" х 84" : 52 инчи широк х 84 инчи долг. 52" х 96" : 52 инчи широк х 96 инчи долг . 52" х 108" : 52 инчи широк х 108 инчи долг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата