.

.

Време на балон 12во Комплетот За Резервоари За Џамбо Хелиум, Вклучува Балони И Лента

Време на балон 12во Комплетот За Резервоари За Џамбо Хелиум, Вклучува Балони И Лента

DEN 6384.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетен со 50 шарени балони, овој комплет содржи се што ви треба за инстант прослава. Со 14,9 кубни стапки мешавина од хелиум/воздух, резервоарот ќе наполни до 50, 9" балони од латекс; 27, 11" балони; или 27, 18" фолија/Миларни балони. Користете го сето тоа одеднаш за многу балони или повеќе пати за помали букети со балони. Се применуваат дополнителни трошоци за испорака од 32,00 долари. Земјата превозот само. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Деца под 8 години. може да се задави или задуши на ненадуени или скршени балони. Потребен е надзор на возрасни. Чувајте ги ненадуваните балони од деца. Отфрлете ги скршените балони одеднаш. Балон Време Џамбо Хелиум Комплет Со / Балони Комплет вклучува Џамбо Хелиум Резервоарот, 50 Латекс Балони и бела лента. Содржи 14,9 кубни стапки хелиум . Лесен за употреба - само завртете го копчето, ставете ја млазницата во балонот и притиснете надолу!. Лесниот и пренослив дизајн тежи помалку од 10 килограми. Може да пополни прибл. 50 9"/27 11 " латекс балони или прибл. 27 18"/20 20 " Милар балони. Рециклирање и еднократна употреба (не може да се полни).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата