.

.

Усмикси Јакна За Дожд За Жени Зимска Јакна За Ветробран За Жени Мажи Зима Качување На Отворено Планинарење Капут Со Ветроупорна Качулка Секојдневен Цврст Патент л?

Усмикси Јакна За Дожд За Жени Зимска Јакна За Ветробран За Жени Мажи Зима Качување На Отворено Планинарење Капут Со Ветроупорна

DEN 263.04

Количината на стоката
Това е достапна

клиренс јакни, царинење на палта под 1 10, Кликнете Овде Јакна За Дожд За Жени Зимска Јакна За Ветробран За Жени Мажи Зима Качување На Отворено Пешачење Капут Со Качулка Отпорен на Ветер Секојдневен Цврст Патент лесна Облека За Дожд Неделни Зделки. Сезона : Fall/Aut/Зима. Пол : Жени,Жени,Девојки,Девојки,Дама,Дами. Повод : Секојдневен,Трендовски,Моден. Материјал : Памучна Мешавина. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Женски Капут ОД 1 ПАРЧЕ/Зимска Јакна. Внимание плз : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот. 1 инч = 2,54 cm Size Големина На Табелата. : Средна Биста : 114см/44.88" Ракав : 60см/23.62 " Должина : 70см/27.56 "MATERIAL МАТЕРИЈАЛ This оваа женска зимска јакна изработена од висококвалитетна ткаенина 35% Памук, 60% Полиестер, 5% Спандекс. Пријателски за кожата, лесен, мек и удобен за носење, ви овозможува прекрасно да се сретнете со студеното време и да го одржувате вашиот топол и моден стил во есенската зима. FEATURE ФУНКЦИЈАЈакна За Дожд,Долг Ракав,Качулка,Цврст, Зимски Капут.Носете го женскиот капут за да останете ултра удобни во текот на зимата.Топлиот зимски капут за жени е обложен со мек и пријатен материјал, што ве одржува здрави топли во текот на целиот ден.Нашата надворешна облека е погодна за различни активности, како што се секојдневна облека, работа на отворено, патување, возење велосипед и пешачење. ✿ПОЈАВУВАЊЕ Обичните зимски палта за женски/женски јакни е совршен додаток на женската гардероба за пролет, лето, fall и зима. Тоа може да одговара со основните маица, врвот, блуза, хеланки, панталони, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Нека не само топло, туку и симпатична и трендовски!. ✿ПОВОД И НАЈДОБАР ПОДАРОК женскиот зимски топол капут е безвременска класика која никогаш не излегува од мода и е секогаш тренди, и тоа е многу костуми за жени,девојки,тинејџери,јуниори,дами или студенти.Оваа трендовска јакна кратка облека е погодна за секојдневно носење, забава, работа, датум, училиште, патување, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година и др. Овој ласкав дебел капут можете да го подарите и на вашата девојка, пријатели, роднини. ✿ГОЛЕМИНА ЗАБЕЛЕШКА ако сакате преголеми, големина нагоре.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите, таа е различна со големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата