.

.

Женски Печатени Краток Ракав V Вратот Гроздобер Краток Ракав Лето Лабава Врвови Меморијалниот Ден Денот На Независноста Врвови Жени Лето Маици БЛУЗА XXL

Женски Печатени Краток Ракав V Вратот Гроздобер Краток Ракав Лето Лабава Врвови Меморијалниот Ден Денот На Независноста Врвови

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Печатени Краток Ракав V Вратот Гроздобер Краток Ракав Лето Лабава Врвови Меморијалниот Ден Денот На Независноста Врвови Жените Лето Маици Блуза. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 20см/7.87" Должина : 60.5 см/23.82" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" ракав : 20,5 См/8,07" ДОЛЖИНА : 62СМ/24,41" големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42,52" рамо : 44см/17,32" ракав : 21см/8,27" ДОЛЖИНА : 63,5 см/25,00" големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" РАМО : 45СМ/17.72" ракав : 21.5 см/8.46" должина : 65см/25.59" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120СМ/47.24" РАМО : 46СМ/18.11" ракав : 22см/8.66" должина : 66.5 См/26.18" Големина : Xxxl САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 126cm/49.61" рамо : 47cm/18.50" ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 68cm/26.77" ГОЛЕМИНА : XXXXL САД : 16 Велика Британија : 20 еу : 46 биста : 132cm/51.97" рамо : 48cm/18.90" Ракав : 23см/9.06" должина : 69.5 см/27.36" големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 138см/54.33" рамо : 49см/19.29" РАКАВ : 23.5 См/9.25" должина : 71см/27.95" ① материјал : 95% полиестер,5% спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. ①Карактеристики : Женски Печатен Краток Ракав V Вратот Гроздобер Краток Ракав Лето Лабава Врвови Меморијалниот Ден Денот На Независноста Врвови Жените Лето Маици Блуза. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте. жени плус големина блузи; женска блуза; бела блуза за жени; летни врвови за жени 2023 година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата