.

.

Торба За Ракави За Лаптоп Компатибилна Со Macbook Pro, Macbook Air, Лаптоп Компјутер

Торба За Ракави За Лаптоп Компатибилна Со Macbook Pro, Macbook Air, Лаптоп Компјутер

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Количина : 1 боја : Како слика материјал : Памук, Полиестеропен : Патент Применлив Пол : Неутралност : Мека Големина : 11 инчи, 12 инчи, 13 инчи, 14 инчи, 15 инчи, 15,6 инчи карактеристики : 1, 100% Нов Опсег и Висок Квалитет.2. Отпорен на абење, Полесен и Отпорен на Земјотреси, Дише, Антистатички.3. Издржлив и лесен, овој случај е одличен за носење со вас во движење, дури и со вашиот тенок омилен случај.4. Додадете допир на стил и индивидуалност на вашиот уред со оваа шарена футрола.5. Тежок прилагоден патент се повлекува со конструкција со затворен спој.Пакетот вклучува : 1 х Лаптоп Ракав Bag Notes : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см различни поради рачно мерење и 3-5g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете.11 инчи : 32*22*1.5 цм/12.5*8.6*0. 5инч12 инчи : 32.5*22*1.5 цм/12.8*8.6*0. 5инч13 инчи : 35.5*25.5*1.5 цм/14*10.3*0. 5инч14 инчи : 37*27*1.5 цм/14.5*10.6*0. 5инч15 инчи : 38*28*1.5 цм/15*11*0. 5инч15, 6 инчи : 40*29.5*1.5 цм/15.7*11.8*0.5 Инчен Отпорен На Абење, Полесен и Отпорен на Земјотреси, Дише, Антистатички. Издржлив и лесен, овој случај е одличен за носење со вас во движење, дури и со вашиот тенок омилен случај. Додадете допир на стил и индивидуалност на вашиот уред со оваа шарена футрола. Тежок прилагоден патент се повлекува со конструкција со затворен спој. Патент со горниот отвор се лизга непречено и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го зголемува вашиот уред и лесно може да се лизне во вашата актовка, ранец или друга торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата