.

.

Оукаили Женски Станови Кадифен Наредени Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Удобност Фау Крзно Зимски Чевли Возење Мокасини Црна 8

Оукаили Женски Станови Кадифен Наредени Мокасини Се Лизгаат На Секојдневни Чевли Удобност Фау Крзно Зимски Чевли Возење Мокасини

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами Стил : Секојдневни Чевли, Топли Мокасини, Чевли За Пешачење, Удобни Мокасини, Модни Рамни Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Зелена, Кафеава (Опционално)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, сад 8(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Возење, Студено Време, Забави : 1. Удобното меко дно е отпорно на преклопување, лесно се витка и удобно оди.2. Мека горна и топла обложена удобност со ногата кога одите. Поудобно тесно вклопување за да ви помогне да ја намалите иритацијата.3. Анти-лизгачкиот ѓон има висока еластичност и мекост, нерамната текстура ефикасно ја зголемува силата на триење и ја прави функцијата против лизгање подобра.4. Овој чевел е погоден за секојдневно, секојдневно, возење, запознавање, пешачење на забава, на отворено,патување, вежбање и секоја пригода.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СТИЛСКИ СТИЛ : Дизајнирани Со стилска силуета на чевли од мокасин, овие чевли за лизгање за жени се направени со фини материјали кои обезбедуваат удобност, издржливост и безвременски стил со секој чекор. УДОБНО И ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ НА ЧЕВЛИТЕ : чевлите за мокасини се направени да се протегаат до контурите на вашите стапала, осигурувајќи дека секој пар од нашите секојдневни чевли цврсто се вклопуваат и стануваат поудобни додека ги носите. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : нема потреба да се чувствувате врзани кога го носите ова ново преземање на класични чевли; Чевли обложени со пријатна кадифена постава со мек ѓон; Совршени за секој што не сака да ја жртвува удобноста за нивниот напорен распоред. ПОВЕЌЕ ОД ОБИЧНИ ОБУВКИ : овие женски чевли се специјално конструирани со стп горен дел со пријатна топла обложена и нелизгачка гумена ѓон што ви дава супер-меко чувство, одлична влечна сила и чевли што ќе се движат удобно со вас. ПРАКТИЧНО ДИМЕНЗИОНИРАЊЕ : нашите женски чевли работат верно на големината; Погледнете ја иконата за пригодна големина за да обезбедите правилна големина пред да купите; Ако вашите стапала се со различни големини, погрижете се да ја измерите поголемата за најдобро вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата