.

.

Терабрејт Свеж Здив Миење На Устата, Блага Нане, Без Алкохол, Литар

Терабрејт Свеж Здив Миење На Устата, Блага Нане, Без Алкохол, Литар

DEN 129.92

Количината на стоката
Това е достапна

Лошиот здив не е ништо за срам..сите го добиваат! АДА го прифати Терабрејт Миењето На Устата со Свеж Здив се бори против лошиот здив повеќе од 25 години. Кога се користи според упатствата, клинички е прикажано дека се бори против лошиот здив 24 часа кога се користи на секои 12 часа по четкање и конец. Ова средство за плакнење на устата без алкохол не гори или иритира, а соединението за оксигенација што се бори против лошиот здив започнува да работи веднаш. Терабрејт Свеж Здив Миењето На Устата нема вештачки бои и е сертифицирано кошер, веган и без глутен. Ние сме толку сигурни во ефикасноста На Оралните Плакнења Со Дишење што ги поддржуваме со нашата 100% гаранција. Ако не сте виделе подобрување во здивот, контактирајте не во рок од 30 дена од купувањето за целосна наплата. Терабрејт : тоа е подобро плакнење на устата, задоволство 100% загарантирано! СЕ БОРИ СО ЛОШ ЗДИВ : Терабрејт Свеж Здив Миење На Устата се бори со лош здив 24 часа кога се користи на секои 12 часа по четкање и конец. СТОМАТОЛОГОТ ФОРМУЛИРАШЕ : Д-Р Харолд Кац ги создаде формулите За Терабреат во 1993 година за да и помогне на сопствената ќерка со нејзиниот лош здив бидејќи ништо друго не функционираше. АДА ПРИФАТИ : нашата формула без алкохол, која не гори се напојува со кислород и Е прифатена ОД АДА за да помогне во намалувањето на лошиот здив. ВРАТЕТЕ ЈА ДОВЕРБАТА : Терабреат верува дека треба да го дефинирате успехот на кој било начин што сакате. Ние постоиме за да ве мотивираме да го добиете!. ТОА Е ПОДОБРО ПЛАКНЕЊЕ НА УСТАТА : Пробајте го брендот #1 најбрзо растечки миење на устата во САД (податоци за датотека).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата