.

.

RT-AX86S Двојна Бенд WiFi Игри Рутер

RT-AX86S Двојна Бенд WiFi Игри Рутер

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во најбрзите, најмазните Wi Fi игри врски некогаш СО ASUS RT-AX86 U двоен опсег Wi Fi 6 рутер. Обезбедува ултрабрзи брзини На Wi Fi до 5700 Mbps* и е преполн со напредна технологија, вклучително И Режим На Мобилна Игра за искуство со мобилни игри без заостанување, со мала латентност. Asus RT-AX86 S Wi-Fi 6 IEEE 802.11 ax Етернет Безжичен Рутер Wi Fi Од Новата генерација 6-Уживајте Во ултрабрзи брзини до 5700 Mbps со најновиот Wi Fi 6 (802.11 ax) и 160mhz канали. Режим на Мобилна Игра-Минимизирајте заостанување и латентност за мобилни игри со само допрете на АПЛИКАЦИЈАТА Асус Рутер. Точно 2 Gbps жични и безжични брзини-Агрегирани 2 Gbps WAN врски,жичен 2.5 Gbps порта и Wi Fi 6. Asus aimesh поддршка-Создадете флексибилна, беспрекорна мрежа од целата домашна мрежа со рутери компатибилни со aimesh. Безбедност на домашна мрежа од комерцијално одделение-доживотна бесплатна Asus Ai Protection Pro, напојувана од Тренд Micro entro, со WPA3 и напредни Родителски Контроли за заштита на вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата