.

.

Домашен Декор Двонасочен Домофон Прозорец Стакло Контра Домофон Домофон Поставување Домофон Уред За Станица Канцеларија Банкарски Како Што Е Прикажано

Домашен Декор Двонасочен Домофон Прозорец Стакло Контра Домофон Домофон Поставување Домофон Уред За Станица Канцеларија Банкарски

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Двонасочен Разговор Преку Прозорец Стакло Контра Домофон За Станица Канцеларија Банкарскикарактеристики : двонасочна интеркомуникацијадвоен начин аудио рекорданти-прекин и бучаваслимно вклопување дизајн на звучницитехнички ПАРАМЕТРИ : Напон : DC9 VOutput моќност : 2.3 W + 0.5 W 100hz-15 KHz Current : 300m AMicrophone : -42db ● 0.5 Db 20hz-16khzhost Големина : 13,5 Cm X 9,5 cm x 5cmextension големина : 7cm x 2cmdescriptionstreammine дизајн : главната единица има Обвивка од АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА, а Продолжувањето Има Вграден Звучник.Овој систем има едноставна врска ЗА самостојно работење.Висок квалитет : овој систем има звучник со врвен квалитет и високосензитивен микрофон. Особено микрофонот на металната цевка е договор за бројачот и двојната интер-комуникација.Добри перформанси : гласот од овој систем е јасен и природен.Напредна техника : за овој систем, ние го усвојуваме напредниот микрокомпјутер Од Сад Дефинитивна инструкција : означувачката светилка го покажува работниот статус на патеката.Едноставна операција јас : Лесно за двојна комуникација без притискање на копчето.Едноставна операција II : овој систем има две копчиња за прилагодување на внатрешниот и надворешниот волумен. Кога означувачката светилка за аудио ќе стане зелена, може да започне интеркомуникацијата.Најдобар Избор : погоден е за Банка, Фирма За Хартии од вредност, Болница, Станица каде што е инсталирано безбедносното застаклување.Производот Содржи : 1 x Продолжена линија1 x главен мотор1 x напојување 1 x додатоци за инсталација забелешка : Приклучоците се Американски спецификации .Ве молиме обрнете внимание кога поставувате нарачки божиќни украси внатрешен домашен декор. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели. Изработен е од висококвалитетни материјали, без никаква штета на вашата кожа. Сите производи што можат да се нарачаат се на залиха, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата