.

.

Тојела Долготраен навлажнувачки Кармин Црвено

Тојела Долготраен навлажнувачки Кармин Црвено

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Боја : 8 боисоодветен за тип на кожа : мешана неефикасност; промена на температурата боја цвет кармин1 сет : Сина/ Зелена / Жолта/ Виолетова / розова црвена / Црвена Тојела Долготраен навлажнувачки Кармин Црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата