.

.

Женски Кардиган Женски Моден Кардиган Печатење Со Пруги Џеб Со Долги Ракави Обични Кардиган Јакна Есенски Кардиган

Женски Кардиган Женски Моден Кардиган Печатење Со Пруги Џеб Со Долги Ракави Обични Кардиган Јакна Есенски Кардиган

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 110см/43.31" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 60см/23.62" Должина : 80см/31.50" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 45.5 см/17.91" Ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 82 CM/32.28" големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 122cm/48.03" рамо : 47cm/18.50" ракав : 62cm/24.41" ДОЛЖИНА : 84 CM/33.07" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 128cm/50.39" рамо : 48,5 СМ/19,09" ракав : 63см/24,80" должина : 86см/33,86" големина : Ххл велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 134см/52,76" РАМО : 50СМ/19,69" ракав : 64см/25,20" должина : 88см/34,65" жени Мода Кардиган шарени ПЕЧАТИ ЏЕБ ДОЛГИ РАКАВИ БЛУЗИ ОБИЧНА кардиган јакна карактеристики : лесна и Доволно Ладна : со користење на плетени ткаенини, неверојатно Меки, дише, одличен сјај, пријателски за кожата и лесни кардигани со кратки ракави за жени, Завеси УБАВО, ЕЛАСТИЧНИ, УДОБНИ и лежерни За Носење. Овој летен кардиган може да ве одржува удобни и ладни во топла пролет или топло лето. Достапно во богати стилски цврсти бои и шик стил на цветни отпечатоци, целосно темпераментот и вкусот на женката, многу ласкави.Практичен Дизајн : овој трендовски отворен преден кардиган со кратки ракави за жени има џебови од две страни, а дизајнот на коси џеб подобро одговара на вашите раце и може да поднесе поголем притисок, за да можете лесно да ги ставите рацете во џебовите, многу опуштено. И корисно за чување клучеви или други лесни потребни предмети при шетање или работа. И дизајнот на изгледа стилски и уникатен. Пријатно во текот на сите години наоколу во овој моден женски јакна со кратки ракави.Применлива Пригода : можете да ја носите оваа предна завеса отворена јакна со кратки ракави за жени лесна со џебови и за свечени и за неформални прилики, што е лесно, елегантно, пристојно и самоуверено. На пр. Интервју / Канцеларија / Работа / Деловни Преговори / Црква / Училиште / Дома / Запознавање / Одмор / Забава / Фестивал / Паб / Излети / Подароци. за ладна канцеларија или кул ноќи. И тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода.Колку Е Лесна Грижа И Носење : машина за перење Или рачно перење во ладна вода. Поради транспортот, облеката што ја добивате може да се збрчка, но не грижете се. Ве молиме измијте ги нежно со чиста ладна вода, а повеќето брчки ќе исчезнат откако ќе висат да се исушат.Што Добивате : ќе добиете многу различни видови стилски начин да го носите овој црн кардиган со кратки ракави. На пример, тоа е за слоевитост над овие дневни облеки : едноставна маица, туника, разни резервоари, во комбинација со фармерки, шорцеви, хеланки или разни секојдневни панталони за опуштено преземање на женската трендовска мода 2023 година.Сезона : Зимски И есенски пол : Женски Материјал : Полиестер(Вештачка Памучна Твила) Декорација : Должина На Без Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Овој кардиган одлично ќе се спари Со вашите омилени високи потпетици или сандали,хеланки,etc.It за среќен час, состанок,канцелариска работа, секојдневно на отворено. Повод : Дами Кардиган Погоден За канцеларија, работа, училиште, датира, патување, одмор. облека за пролет, fall и зима. кардиган за жени трендовски. плус големина кардиган за жени. кардиган џемпери за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата