.

.

Хавајски Краток За Мажи, МАШКИ 3д Печатење Брзо Сушење Шорцеви За Плажа Лабава Удобна Плажа Со Врвки Тенки Шорцеви За Мажи Еластични Шорцеви За Половината Небесно С

Хавајски Краток За Мажи, МАШКИ 3д Печатење Брзо Сушење Шорцеви За Плажа Лабава Удобна Плажа Со Врвки Тенки Шорцеви За Мажи Еластични

DEN 335.36

Количината на стоката
Това е достапна

Машко Движење За Печатење Брзо Сушење Сурфање Панталони За Плажа Краткикарактеристики : Сезона : сите Шорцеви на Табла погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна кривина. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : кожа Од Праска кадифе стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : миење раце ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ машки шорцеви големина.USUKEUWaist Hip Length XLX-Голем10144086-88cm/33.86-34.65"112cm/44.09" 49cm/19.29 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14eu : 40 Waist : 86-88cm/33.86-34.65 "Колк : 112cm/44.09" Должина : 49cm/19.29 " ✿●Се Занимава Клиренс€ : Одлични подароци за неговиот, мажите,huaband,момче пријател или себе. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС со ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ-Нашите шорцеви за пливање комбинираа удобен еластичен појас со прилагодување на врвката за врвна безбедност. Вашите шорцеви за пливање никогаш нема да попуштат или да се лизгаат надолу кога пливате, сурфате на плажа, трчате, спортувате со топка, дома и сл. БРЗА СУВА Шема ХАВАЈСКИ СТЕБЛА ЗА ПЛИВАЊЕ-Изработени од ткаенина за брзо сушење, лесна, удобност, одлична способност за водоотпорност ( Не водоотпорна ) . Висококвалитетни печатени машки ковчези за пливање, никогаш не бледнеат, без пилинг. Ќе бидете целосно суви за неколку минути откако ќе излезете од базенот или ќе сурфате. ПРЕДЛОГ : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата