.

.

Прекрасна Домашна Завеса Со Монистра Делител На Екранот На Вратата - Виножито

Прекрасна Домашна Завеса Со Монистра Делител На Екранот На Вратата - Виножито

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа прекрасна завеса со монистра додава егзотичен допир на секој декор доаѓа со дупчиња за лесно закачување, може да се инсталира во рамката или ѕидот на вратата.Користете на местото на редовни врати, врати од плакарот, зад креветот како глава за да додадете илузија на висина во секоја просторија. Користете завеси со монистра за да висат во прозорец, на врата за свадби и настани, како делител на простории или на локации како ладен прозорец. За да покриете пошироки области, само закачете повеќе завеси со монистра една до друга Прекрасен Делител На Екранот За Завеси Со Домашни Монистра - Виножито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата