.

.

Смрзнатини Фб Мотор Ладење Вентилатор Мотор Реле

Смрзнатини Фб Мотор Ладење Вентилатор Мотор Реле

DEN 879.04

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет За Електрично Реле За Смрзнатини/Покров; Смрзнатини продолжува да ја проширува својата понуда со неодамнешното воведување на Универзална Опрема за електричен Вентилатор специфичен За примена За компатибилност со сите видови возила. Флексибилност за конфигурирање на вентилаторите како туркач или извлекувач. До 40 засилувач нерешено капацитет. Прекинувачот ги вклучува вентилаторите на 185 степени и исклучува на 170 степени. Може да се инсталира на позитивни или негативни заземјени возила. Вклучува ремен за жици, сензор, осигурувач, реле и терминали за ожичување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата