.

.

Предна Прошетка Мажи Обични Чевли Мокасини Станови Се Лизгаат На Мокасини Свадба Нелизгачки Чамец Чевли Машка Удобност Денар Мокасина Каки 8.5

Предна Прошетка Мажи Обични Чевли Мокасини Станови Се Лизгаат На Мокасини Свадба Нелизгачки Чамец Чевли Машка Удобност Денар

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Мокасини, Мокасин, Мокасини Од Денар, Чевли За Брод, Чевли За Возење, Станови, Обични Чевли, Обувки Тип На Шема : Цврста Боја : црна, сива, сина, каки (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Нубук Кожен Ѓон Материјал : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, празнична, работа, формална карактеристика : 1. Нубук кожен горен дел со детални шевови, креативен моден мпц дизајн на прсти, со свој стил.2. Стилски и лесен за носење за многу луѓе, деловни и секојдневни. Мокасинот за возење ве носи од работна недела до викенд со леснотија.3. Лесни, флексибилни и удобни мокасини. Дизајнот со лизгање го прави брзо и лесно вклучување и исклучување.4. Повод : чевлите за возење мокасини одговараат во повеќето прилики, како за забава, состанок, возење, работа, свечена, матурска, деловна и секојдневна.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАШКИ ЧЕВЛИ ЗА ВОЗЕЊЕ : лесни класични мокасини од денар. Ќе ви се допадне удобноста и стилот на овие чевли за возење. Овој чевел може да биде облечен нагоре или надолу и е изграден со нубук кожа за премиум вклопување, без разлика дали станува збор за состанок или забава. ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА : Изградени Со лизгање на конструкцијата, овие машки чевли од мокасин ви ги испорачуваат најлесните, флексибилни и удобни обувки. Атрактивните детали за шиење додаваат повеќе дефиниција на изгледот. МОКАСИНИ ЗА МАЖИ : дизајнот со Лизгање овозможува брзо и лесно вклучување и исклучување. Мокасините со поголема флексибилност и удобност што трае цел ден. Атрактивните бои соодветно ќе одговараат на вашата облека. ГОЛЕМА ВЛЕЧНА СИЛА : Високо флексибилниот гумен ѓон од овие мокасини од денар обезбедува максимално влечење и држење на опасни, лизгави површини. ПРИЛИКИ : возење мокасини за мажи се одлични за прилики како одење, возење, отворено, затворено, канцеларија, забава, свадба, матурска, шопинг и свечена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата