.

.

Амерел 163рбз Век Ѕидна Плоча, Рокер, Челик, Четкана Бронза, 1-Пакет

Амерел 163рбз Век Ѕидна Плоча, Рокер, Челик, Четкана Бронза, 1-Пакет

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете амерел ѕидни плочи. Со огромен спектар на стилови за избор, нашите ѕидни плочи ќе бидат дефинирачка карактеристика за вашите проекти за подобрување на домот. Додадете ги нашите ѕидни плочи како декоративен акцент во секоја просторија, со соодветни елементи за дизајн, како што се хардвер на кабинетот, водовод и уреди за осветлување, подови, позадина и многу повеќе. Добро се комбинира Со Модерни, Современи, Скандинавски и преодни стилови. СТИЛ НА ПОДИГНУВАЊЕ : ѕидната плоча На Амерел ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот домашен декор и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на ѕидни плочи е погоден за да одговара на секој стил на декор и завршна обработка на боја. МОДЕРЕН : Подигнете го стилот на вашиот дом со свеж и модерен завршен допир. Направен со елегантни метални тонови и современ дизајн, вашиот дом ќе го добие модерното издигнување што го заслужува. ТРАЈНА ВРЕДНОСТ : Знајте дека добивате издржлив, долготраен производ кога купувате амерелна чинија. Направени од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Амерел ѕидна плоча е ефтина надградба на секој дом. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Амерел ѕидни плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние обезбедуваме врвни производи кои сигурно ќе траат, така што вие и вашето семејство можете да се фокусирате на уживање во вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата