.

.

Сиело Безжична Проѕирна Двослојна Нијанса-Сива

Сиело Безжична Проѕирна Двослојна Нијанса-Сива

DEN 751.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сенката на безжичниот прозорец Сиело има филтрирање на светлина, атрактивен двослоен проегирен дизајн. Оваа атрактивна модерна нијанса нежно ја филтрира светлината додека го обезбедува посакуваното ниво на приватност кога двата слоја ткаенина се преклопуваат. Едноставно прилагодете ја долната шина за да го усогласите материјалот за да ја контролирате количината на дозволена природна светлина, создавајќи мек ефект на осветлување. Оваа софистицирана И елегантна Сенка на небесниот прозорец е идеална за секоја просторија во вашиот дом, вклучувајќи кујна, дневна соба или трпезарија. Тие исто така ќе изгледаат одлично во вашата канцеларија! Нема Жици за Заплеткување! Дете И Миленичиња Безбедно!. Светлината филтрирање прозорец сенка. Создава Прекрасен Ефект на Осветлување!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата