.

.

Оска Струг Линеарна Скала Со Точност 0.0002 Оптичка Должина Прецизна Линеарна Скала Алуминиумско Тело За Мелење Мелење Струг Машина Со Додатоци

Оска Струг Линеарна Скала Со Точност 0.0002 Оптичка Должина Прецизна Линеарна Скала Алуминиумско Тело За Мелење Мелење Струг

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Брза И Безбедна Испорака. Исполнете го стандардот на точност и вкочанетост добра исправност и прецизно мерење. Должина на патување : 300мм, Точност : 0,005 мм, Резолуција : 59мм. Неколку точки за монтирање за дупка или лесно прицврстување на загради и дополнителен хардвер за монтирање.Спецификациипонт : 5v DCCurrent : 50matravel Должина : 300mmgrating Теренот : 0.0002"Точност : q 0.Со дополнителен т-слот (не вклучително и во пакетот), задниот жлеб може да се користи за инсталација кога површината за контакт е премногу кратка или може да биде поддршка за додавање при користење на долга линеарна скала. Со дополнителен т-слот (не вклучително и во пакетот), задниот жлеб може да се користи за инсталација кога површината за контакт е премногу кратка или може да биде поддршка за додавање при користење на долга линеарна скала. Зошто Да Изберете ВЕВОР?.97")содржина на пакетот1 x линеарна скала енкодер1 x сет на додаток € Високи Перформанси q - нашата серија на решетки и прецизни владетели поминаа строга проверка на квалитетот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата