.

.

Благородна Постелнина Шема Микрофибер Постелнина Постави, Светло Сива Земја Карирани, Близнак

Благородна Постелнина Шема Микрофибер Постелнина Постави, Светло Сива Земја Карирани, Близнак

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашата постелнина освежителен нов изглед и чувство со комплет постелнина со Шема од 4 парчиња Постелнина. Секое парче е двојно четкано за да му даде на комплетот ултра мека и пријатна текстура. Нашите врвни предива од микрофибер се двојно потрајни од памукот, отпорни на брчки и идеални за чувствителна кожа и оние со алергии. Одликувајќи се со суптилен тониран кариран дизајн во светло сива боја, тоа е совршен начин да додадете карактер и стил во вашата соба. КАРАКТЕРИСТИКИ : . Комплетот од 4 парчиња вклучува 1 Рамен Лист, 1 Вграден Лист и 2 Навлаки За Перници (комплетите Близнаци доаѓаат со 1 Навлака за Перници). Микрофибер со двојна четка за извонредна удобност. Печатена Земја Кариран дизајн за класичен додаток на било која спална соба декор. 14 "длабок џеб опремени листови - располага со душек до 18" длабоко. Лесна Нега : ладно миење Во Машина, суво ниско сушење, Не избелувајте, пеглајте или користете омекнувач. Бледнеат и Отпорни На Брчки. Супериорен ткаат за издржливост и путер-мек допир. Изработен од ултра мек и дише 90 гсм микрофибер. Хипоалергично за оние кои страдаат од алергија и чувствителна кожа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата