.

.

32 OD 11 ID 1 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ -прободен тавански медалјон, антички сребро

32 OD 11 ID 1 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПВЦ -прободен тавански медалјон, антички сребро

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "OD X 11" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванска тема, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен, лесен мотив, лесен, лесен, лесен, лесен мотив. лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата