.

.

Urbanенски женски усогласување современи тенок фит -отпорни џебови Повлечете го карго -чистачот, стил 9333

Urbanенски женски усогласување современи тенок фит -отпорни џебови Повлечете го карго -чистачот, стил 9333

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте нога на играта со панталони-овие панталони со урбани за чистење се дизајнирани да ви дадат слобода да се движите. Тие спортуваат високи 360â ° компресија pwrcor proverband со еластичен рек. Овие анти-ролни ленти за половината даваат целодневна поддршка за да го намалат замор, додека обезбедуваат професионален изглед на слабеење. Агливите споеви и карго џебовите (плус еден безбеден џеб за поштенски пакети) нудат висока алатка што ласкави. Тие се победи со панталони. Современо тенок вклопување - Контурирана за да се усогласи со вашето тело и да ја надополни вашата форма; усогласете ја 4 -насочната ткаенина за удобно истегнување за дополнителна подвижност и удобност. Оваа ткаенина за влага за влага испорачува живописни бои што траат по миењето. 97% полиестер/3% спандекс .; Влажност за влага; отпорна на згаснување; отпорен на брчки; супер истегнување; 4-насочен истегнување; задржување на обликот; високо-пораст pwrcor конпресија на половината, чајната кујна со внатрешно влечење за прилагодливост без рефус; 3 џебови : 2 страна Товарни џебови, 1 со џеб од патент за додадена безбедност; директно нозе : 18 3/8 "отворање; странични отвори за леснотија на движење; половината за компресија на Pwrcor дава основна поддршка што го намалува заморот. Компресијата на удобност обезбеди тенок изглед. Анти-ролна лентата за половината лежи рамно и нема да се тркала или да копа внатре; меко чувство со убав драпет; машина за миење ладно со слични бои. Не бели. Petite : 28 "Inseam, Thall : 32 1/2" Inseam; Големина на средна нога Отворање : 18.375 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата