.

.

Супериорни Памучни Цврсти И Карирани Гранични Крпи За Раце, Азурно

Супериорни Памучни Цврсти И Карирани Гранични Крпи За Раце, Азурно

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Освежете го стилот на вашата бања Со Јахто 100% Памучна Високо Апсорбирачка Крпа За Раце Цврста И Карирана Гранична Крпа. Уникатната софистицирана ребреста текстура ќе додаде елеганција во вашата бања или гостинска бања. Премиум 100% памучна жакард конструкција ја прави оваа крпа природно силна и мека, со ултра-абсорбента дизајн. Секој пешкир е густ, ултра кадифен и многу впива за да ви помогне брзо да се исушите после туширање или капење. Подобрете го изгледот на вашата главна бања, соба во прав или бања за гости со овие современи крпи. Овој комплет за крпи доаѓа во цврст ребрест дизајн со карирана монохроматска граница. Памучна Високо Апсорбирачка Крпа За Раце Цврста и Карирана Гранична Крпа Поставена Од Супериорен. Комплетот вклучува 4 крпи за раце. Комплетот за крпи вклучува уникатен дизајн; ребрести во еднобојна боја со карирана граница. Изработени од 100% премиум памук. Тешката тежина на пешкир ја впива водата за брзо да се исушите. Брзо сушење тери јамка изградба. Еднослојна конструкција за дополнителна удобност и издржливост. Закачената јамка ви овозможува лесно да ја обесувате крпата. Модерен, традиционален или секојдневен стил. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. Брза боја и машина за перење. За сушење, исушете го ниско и отстранете ги веднаш од машината за сушење. Секогаш следете ги упатствата за етикетата за нега за најдобри резултати. Димензии : секоја крпа за раце е долга 16 "широк х 28".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата