.

.

Summt Summit Sprint Shap Pack

Summt Summit Sprint Shap Pack

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ергономскиот, водоотпорен спринт сув пакет комбинира мала тежина со издржливост. Нашата цел за дизајн беше да создадеме дневен пакет што ќе биде хибрид од најдобрите аспекти на нашиот ултра-сил сув ден пакет и 420 D Drypacks (врежани, брзи и проток). Главниот оддел користи целосно прицврстена ламинирана ткаенина од 210 D TPU, додека основата е изработена од висока најлон отпорност на абразија 420 D најлон. Ремените на рамената и дизајнот на задниот панел се лесна верзија на нашиот стил на прицврстување 420 D : Покрај одличната поддршка и вклопување, тие се вентилираат за брзо да се исушат. Summit Sprint Sprint Show-Pack : Ја користи нашата патентирана тока за поправка на полето. Комплетно прицврстена 210 D TPU ламинирана ткаенина во телото. Висока најлонска база на отпорност на абразија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата