.

.

Единствени поволни цени за микрофибер перница долга капакот на перницата на телото 20 54

Единствени поволни цени за микрофибер перница долга капакот на перницата на телото 20 54

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уникатни поволни цени за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за перниците на вашето тело. Дизајн на затворање на пликови, без непријатен патент, лесен за ставање и исклучување на перниците. Одлична бод за шиење и исклучителна изработка ја намалуваат лабавата нишка. Овие капаци на перница на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус, не милувајте суво, не бели. Ве молиме користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потеклото : Увезено. Единствени поволни цени за микрофибер перница долга капакот на перницата на телото 20 "x 54" изработено од микрофибер од полиестер од 1800 серии. Големина на телото на телото : 20 "x 54". Дизајнот за затворање на пликот Заштитете ги перниците на вашето тело. Мека и удобна текстура. Вклучува само 1 парче перница за тело. Земја на потекло : Увезен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата